ilość rzeczy: 0 kwota do zapłaty: 0.00 zł
Login Hasło
Zaloguj się Przypomnij hasło | Zarejestruj się
Quiz Show

Jeśli chcecie zapewnić niecodzienną rozrywkę Waszym znajomym, gościom, pracownikom lub klientom, mamy dla Was idealne rozwiązanie – Quiz Show! Profesjonalnie zorganizowany i prowadzony (szczegółowe zasady) staje się świetnym sposobem na aktywną zabawę i integrację grupy. Odpowiada na potrzebę budowania więzi między pracownikami, wywołuje pozytywne emocje wśród klientów, a zdrowa rywalizacja zacieśnia przyjaźnie.


Zdając sobie sprawę z tego, że każda osoba ma określony zasób wiedzy dbamy o to, aby Quiz Show był postrzegany jako forma miło spędzonego czasu, a nie test sprawdzający posiadaną wiedzę. Pytania oraz kategorie są dobierane tak, aby każdy uczestnik znalazł w nich coś dla siebie. Ponadto wiele z nich wymaga pracy zespołowej, co służy lepszemu poznaniu się członków drużyny.


New Entertainment kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych usług. Każde organizowane przez nas wydarzenie dostosowujemy do Waszych potrzeb, miejsca eventu i grupy docelowej. Quiz Show przygotowujemy uwzględniając narodowość, wiek lub wykonywany zawód uczestników, aby wszyscy mogli aktywnie wspierać poczynania swojej drużyny i czerpać jednakową przyjemność z udziału w zabawie.

 

„Współpraca z firmą New Entertainment przebiegła bardzo sprawnie, a przygotowany zestaw do Quizu był produktem wysokiej jakości, spełniając wszystkie nasze oczekiwania. Quiz spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników wyjazdu integracyjnego i w znaczącym stopniu przyczynił się do jego sukcesu.  Usługa firmy New Entertainment jest zdecydowanie godna polecenia.”


 Robert Bojdak, Komisja Europejska

 

 

Jako firma z doświadczeniem proponujemy kompleksową obsługę zapewniając niezbędny sprzęt techniczny i profesjonalne materiały, a przede wszystkim wykwalifikowany personel do prowadzenia eventu. Współpracujemy z hotelami, firmami cateringowymi i wypożyczalniami sprzętu estradowego, aby organizowane przez nas wydarzenia wywoływały pozytywne wrażenia i na długo pozostawały w pamięci uczestników.

 

„Jako firma zatrudniająca kilkuset pracowników często organizujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne. Quiz Show to naprawdę fajny sposób na zorganizowanie rozrywki podczas tego typu spotkań. Quiz prowadzony jest w zabawny i ciekawy sposób. Jego przygotowanie jest w pełni profesjonalne, a wszelkie potrzebne do jego przeprowadzenia sprzęty dostarczane są przez prowadzącego. Wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas naszej ostatniej integracji, także serdecznie polecamy tego typu formę rozrywki.”


 Mateusz Siwa, Carlsberg Polska

 

Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt z jednym z naszych przedstawicieli. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować dla Waszej firmy, przyjaciół czy klientów najlepszą ofertę!© PubQuiz.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.