Ile osób może być w moim zespole?

Liczba osób w każdej z drużyn jest nieograniczona, można także startować samemu. Najczęściej drużyny pojawiają się w składach 4-7 osobowych.

Jak można zapisać się na PubQuiz?

Zapisy prowadzi prowadzący w miejscu odbywania się quizu na kilkanaście minut przed rozpoczęciem zabawy. Zachęcamy jednak zarezerwowanie sobie wcześniej stolika w lokalu, aby mieć pewność, że wygodnie sobie usiądziecie. Rezerwacje przyjmuje lokal, a nie prowadzący.

Ile wynosi wpisowe do gry?

Wpisowe wynosi 5zł od osoby, z czego część kwoty przechodzi na nagrody pieniężne, a część na nagrody rzeczowe.

Co mogę wygrać w PubQuizie?

W każdej rozgrywce do wygrania są 4 nagrody. Pierwsze trzy przyznawane są za pozycję w tabeli, natomiast o czwartej decyduje wynik dogrywki, która odbywa się na każdym quizie. Zawsze nagrodami jest pula pieniężna z wpisowego (2zł od każdego uczestnika), kolejna, lecz pomniejszona pula (1zł od każdego uczestnika), a także nagrody “na barze”, indywidualnie w każdym lokalu, najczęściej wódka, whisky lub piwa.

Ile trwa PubQuiz?

Jedna rozgrywka trwa najczęściej od 1.5 do 2 godzin – jest to jednak zależne od danego prowadzącego, a także ilości osób. (Większa liczba osób powodować może np. tłok w przerwie między kategoriami, co nieznacznie opóźnia rozgrywkę.)

Jakiego rodzaju pytań mogę spodziewać się na quizie?

Pytania dotyczą niemalże każdej dziedziny. Każdego dnia przygotowujemy dla Was inny zestaw pytań, tak aby one nigdy się nie powtarzały. Podczas 9 kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowe kategorie to np. filmy, teledyski, wiedza z obecnych wydarzeń na świecie, literatury, czy geografii. 3 kategorie zawsze są w formie multimedialnej, tak aby urozmaicić rozgrywkę.

Czy rozgrywka opisana jest regulaminem?

Tak, oczywiście i znajdziesz go tutaj.

Co zrobić, aby zapisać się do Ligi PubQuiz?

Liga rozpoczyna się 25 listopada 2018 roku, a zapisy trwają od 18 listopada do 17 stycznia. Aby wziąć udział w rozgrywkach należy zgłosić swój udział u Prowadzącego.

Chciałbym zorganizować PubQuiz w swoim lokalu, jak mogę to zrobić?

Zajrzyj do naszej zakładki “Quiz w Twoim lokalu”  – tam znajdziesz wszystkie szczegóły.

Chciałbym zorganizować jednorazowy PubQuiz dla naszej firmy - czy jest to możliwe?

Jak najbardziej, zajmuemy się organizacją eventów firmowych. Możemy zapewnić pytania ogólne lub spersonalizowane pod daną firmę. Po więcej szczegółów zajrzyj do zakładki “Quizy dla firm”