Darmowa impreza PubQuiz!

Bez względu na to, jak często grasz w PubQuiz, to właśnie Ty i Twoja drużyna pomagacie nam go tworzyć! Wpadnij na integrację dla graczy i prowadzących i spędź za darmo wieczór przy atrakcjach z nagrodami, a także baw się z innymi ekipami PubQuiz z miasta!

ZAGRAJ Z NAMI W SOBOTĘ 25.05: Kraków (B4, 18:00 start imprezy, 18:30 start atrakcji), Wrocław (4HOPS, 19:00 start imprezy, 19:30 start atrakcji)

Co musisz wiedzieć o tym PubQuizie?

  • Pewnie niejeden raz miałeś okazję grać w PubQuiz… ale impreza PubQuiz to zupełnie co innego!
  • Specjalnie dla naszych graczy przygotowaliśmy serię integracji miejskich, które pozwolą im na wspólną zabawę do białego rana razem z innymi ekipami i ich ulubionymi prowadzącymi.
  • Na PubQuizowiczów czekają darmowe gry (nie tylko quizy!), luźna atmosfera, nagrody i konkursy!
  • Każda integracja będzie się nieco różnić w zależności od miasta, ale będzie coś, co połączy je wszystkie: impreza w klimacie przełomu lat 90/00, rozrywkowy quiz multimedialny, bingo i wspomniane nagrody.
  • Uzupełnij niezobowiązujący formularz i zapisz swoją ekipę na imprezę już teraz! Im szybciej uzupełnisz formularz, tym lepiej będziemy mogli zaplanować wydarzenie, znając spodziewaną frekwencję. Ponadto, liczba miejsc jest ograniczona!

Zabaw się razem z nami!

  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o wydarzeniu
  • Zapisz się poprzez formularz, dzięki czemu poinformujemy Cię o ewentualnych zmianach
  • Integracje dla kolejnych miast pojawią się wkrótce! Również niebawem ogłosimy miasta i lokale, w których rozegramy PubQuiz tematyczny dotyczący danego miasta!

Impreza w Krakowie i Wrocławiu będzie miała miejsce w sobotę 25.05. W Krakowie (start: 18:00) poprowadzą ją Patrycja i Patryk, a z kolei we Wrocławiu (start: 19:00) o atrakcję zadbają Paulina i Kamil. Pomagać im będą oczywiście inni prowadzący z danego miasta 😄

Tak było na poprzednich integracjach!

integracja-pubquiz-1
integracja-pubquiz-wroclaw
integracja-graczy-pubquiz