Darmowe rozgrywki dla studentów z całej Polski!

Jesteś studentem i chcesz połączyć granie w PubQuiz z rywalizacją z innymi studentami o nagrody? Mamy na to prosty sposób! Zapisz swoją ekipę do darmowej DokDok Ligi Uniwersyteckiej i graj z nami regularnie. Osiągaj jak najlepsze wyniki i zgarnij nagrody z puli w wysokości 6000 złotych!

 

W specjalnej DokDok Lidze Uniwersyteckiej zmierzysz się ze studentami z całej Polski. Na czym w skrócie polega rywalizacja

 • Zapisz swoją drużynę do ligi za darmo wysyłając zgłoszenie (nazwa ekipy i uczelni) na liga@pubquiz.pl

 • Graj regularnie w PubQuiz, a najlepsze wyniki pozwolą Ci na zdobycie dodatkowych nagród

 • Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie średniej punktów z 10 najlepszych PubQuizów rozegranych w dniach od 20.11.2022-17.02.2023.

 • Wyróżnimy trzy drużyny z najlepszym wynikiem, a dodatkową nagrodę wręczymy najlepszej ekipie ze średnią graczy nieprzekraczającą sześciu osób!

 • Informacje o wynikach będą podawane na specjalnej grupie dla graczy

Zasady DokDok Ligi Uniwersyteckiej

Sprawdź dokładniej zasady, które obowiązują graczy DokDok Ligi Uniwersyteckiej!

 • Rozgrywki mają miejsce w dniach 20.11.2022-17.02.2023. W tym okresie zapisywane są wyniki zgłoszonych drużyn.

 • Do ligi mogą zgłosić się tylko studenckie drużyny. których członkowie posiadają ważne legitymacje studenckie. Zgłoszenie w postaci wiadomości e-mail z nazwą ekipy i reprezentowaną uczelnią należy wysłać na: liga@pubquiz.pl

 • W puli nagród znajduje się 6000 złotych, a nagrody zostaną rozdzielone w następujący sposób: 1 miejsce 3000 złotych, 2 miejsce 1500 złotych, 3 miejsce 1000 złotych. Dodatkowa nagroda 500 złotych trafi do najlepszej drużyny, w której średnio będzie grało nie więcej niż 6 osób.

 • Aby móc walczyć o nagrody, drużyna musi w okresie trwania rozgrywek zagrać przynajmniej 10 PubQuizów. W sytuacji, gdy drużyna rozegra więcej quizów, do tabeli DokDok Ligi Uniwersyteckiej wliczanych będzie 10 najlepszych wyników.

 • Aby punkty z danego PubQuizu wliczały się do tabeli, zgłoś to osobie prowadzącej oraz okaż jej tyle aktualnych legitymacji studenckich, ile osób będzie w twojej drużynie. Osoba prowadząca, po zweryfikowaniu drużyny, do Twojej nazwy dopisze dwie litery: LU.

 • Upewnij się, że w tabeli na PubQuizie do twojej nazwy dodano LU, w przeciwnym razie wynik nie zapisze się w tabeli ligi.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Q: Czy drużyna może składać się ze studentów kilku uczelni?
Odpowiedź: Tak, to żaden problem! W takiej sytuacji zaznaczcie w zgłoszeniu to, z jakiej uczelni pochodzi większość graczy. Jeśli podział jest równy, wybierzcie tę szkołę wyższą, do której chcecie być przypisani.

 

Q: Skoro Liga jest darmowa, to znaczy, że gram bez wpłacania wpisowego?
Odpowiedź: Zapisanie się do DokDok Ligi Uniwersyteckiej nie wiąże się z żadnymi kosztami. To darmowa liga dla studentów. W ramach darmowych zapisów wchodzi umieszczenie ekipy w tabeli, aktualizowanie jej wyników, a następnie umożliwienie jej walki o nagrody. Drużyna zgłoszona do  rozgrywek jest wciąż zobowiązana do opłaty wpisowego, które wynosi 10 PLN/os (taniej przy zakupie grupowych biletów online)

 

Q: Czy drużyna może występować naraz w Lidze PubQuiz 2023 i DokDok Lidze Uniwersyteckiej?
Odpowiedź: Pewnie! Ekipa może grać w obu ligach na raz, jednak należy pamiętać o towarzyszącym ich zasadach. Aby grać w płatnej lidze PubQuiz, musisz opłacić wpisowe, tak jak inne ekipy. Z kolei w rozgrywkach studenckich mogą grać tylko osoby z aktualnymi legitymacjami studenckimi. Jeśli przyjedziesz składem studenckim na PubQuiz, a Twoja ekipa będzie zapisana w obu ligach, wynik z quizu zostanie oczywiście zapisany do dwóch tabel.

 

Q: W jakich lokalach mogę zagrać, aby wynik liczył się do ligi? Czy jest jakiś limit tygodniowy Quizów lub miejsc?

Odpowiedź: W tych rozgrywkach możesz grać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Odwiedzaj różne lokale i graj wtedy, kiedy Ci pasuje. Jeśli w danym tygodniu zagrasz 3 PubQuizy, wszystkie będą wliczać się do naszych rozgrywek.

 

Q: Czy w ekipie mogę mieć jedną osobę bez statusu studenta?

Odpowiedź: Niestety, ale DokDok Liga Uniwersytecka została stworzona z myślą o studentach. Dlatego drużyny muszą składać się tylko z aktywnych studentów.

 

Q: Zakończyłem ligę z 9 PubQuizami na koncie. Czy mam szansę na nagrodę?

Odpowiedź: Zgodnie z regulaminem, o nagrodę mogą powalczyć tylko te drużyny, które rozegrały przynajmniej 10 PubQuizów. W sytuacji, gdy ekipa ma rozegranych 9 PubQuizów, nie może ona wygrać żadnej z nagród.

 

Q: Kto dostanie dodatkową nagrodę?

Odpowiedź: Dodatkowa nagroda trafi do najlepszej drużyny, której średnia graczy ze wszystkich branych do średniej PubQuizów, nie przekracza 6 osób. W tabeli możesz sprawdzić, ile średnio reprezentantów liczy Twój zespół.

 

Q: Gdzie znajdę regulamin rozgrywek, tabele wyników, link do grupy i inne dodatkowe materiały?

Odpowiedź: W najbliższym czasie na tej stronie zostaną udostępnione wszystkie niezbędne, dodatkowe materiały, w tym szczegółowy regulamin rozgrywek.

Oficjalny partner rozgrywek

W pierwszej edycji rozgrywek dla studentów partnerem tytularnym został DokDok. To przyjazna studentom przychodnia przyszłości, która pozwala na wygodne i szybkie zapisywanie się na wizyty do specjalistów.

logo ligi uniwersyteckiej dokdok

Regulamin DokDok Liga Uniwersytecka

Śledź nas w naszych mediach społecznościowych (Instagram, Facebook) i bądź na bieżąco z aktualizacjami PubQuizowymi oraz dotyczącymi DokDok Ligi Uniwersyteckiej! Odwiedź również stronę współpracy z organizacjami uczelnianymi, jeśli chcesz za darmo zorganizować integrację!