nowa gra maszyna goldberga bydgoszcz
Maszyna Goldberga: przetestuj nową grę za darmo w Bydgoszczy

Maszyna Goldberga to najnowszy projekt od Twórców gier PubQuiz i PubCrime. Już teraz możesz przetestować za darmo Mechaniczne Puzzle, czyli sprawdzić się ze swoimi znajomymi przy niezwykłej Maszynie Goldberga. Umów się na darmowe testy, baw się ze znajomymi i pomóż nam rozwinąć nową, wyjątkową grę!

 

Przetestuj Maszynę Goldberga w Bydgoszczy ZA DARMO!

Obecnie skończyliśmy pierwszą wersję tego tajemniczego urządzenia. Oznacza to, że jest gotowe na pierwszych śmiałków, którzy w małych grupach przyjdą i postarają się ułożyć ten sprzęt. Sprawdź, czy potraficie połączyć tory, kulę bilardową, przeciwwagę, rurę hydrauliczną i linki tak, aby stworzyć jedną machinę?

 

zdjęcie maszyny goldberga

 

Darmowe testy w Bydgoszczy. Jak zagrać w Maszynę Goldberga bez opłat?

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem naszej nowej gry, wystarczy że:

1️⃣ Zbierzesz ekipę 3-4 osób

2️⃣ Zarezerwujesz darmową wizytę na stronie z kalendarzem wizyt: www.next-enter.reservio.com 

3️⃣ Przyjdź na miejsce, spędź ok. 90 minut przy puzzlach mechanicznych i podziel się wrażeniami

 

Gdzie mogę ułożyć Maszynę Goldberga?

Maszyna mieści się obecnie w naszym biurze, czyli przy ul. Wojska Polskiego 8/34 w Bydgoszczy, ok. 5 minut od galerii Zielone Arkady. Wejście do biura jest z boku, od ul. Chorwackiej, tuż przy sklepie NETTO. Na miejscu znajdziesz plakaty, które pokierują Cię we właściwe miejsce.

 

maszyna goldberga bydgoszcz dojazd

 

W jakich godzinach można ułożyć mechaniczne puzzle?

Testy ruszyły w czwartek 11.01.2024 i obecnie nie mają planowanej daty zakończenia. Dlatego, jeśli chcesz sprawdzić maszynę, lepiej zarezerwuj termin jak najszybciej! Czekamy na Ciebie od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 12:00 – 22:00. Ostatnie wejście: 20:00!

 

godziny otwarcia testów bydgoskich maszyny goldberga

 

Na czym polega Maszyna Rube Goldberga?

To mechaniczna zagadka, którą możesz rozwiązać ze swoimi znajomymi dzięki kreatywności, pomysłowości, podstawowym zdolnościom manualnym… no i dobrej komunikacji! Łącz poszczególne elementy w taki sposób, aby maszyna zadziałała. Oglądaj turlającą się piłeczkę, domontuj rurki i inne elementy, bez których nie stworzysz urządzenia.

 

Podstawą każdej maszyny Rube Goldberga jest zasada przekombinowania. Maszyny te są celowo zaprojektowane do wykonywania prostych zadań, w najbardziej okrężny możliwy sposób. Dlatego zadaniem gracza jest takie dopasowanie pozornie niepasujących elementów, aby maszyna wykonała określone zadanie. A to zawsze wiąże się z wielkimi pokładami śmiechu i doskonałej zabawy!

 

Krótka historia urządzenia Goldberga

Rube Goldberg był żyjącym w XX-wieku inżynierem, który stał się również rysownikiem. Zyskał sławę dzięki swoim kreskówkom przedstawiającym skomplikowane gadżety wykonujące proste zadania. Jego dorobek jest kontynuowany w tych maszynach, które są hołdem zarówno dla jego humoru, jak i wykształcenia inżynierskiego.

Maszyny Goldberga są popularnymi zabawami na eventach firmowych, jednak rzadko możliwość ich przetestowania mają grupy znajomych. Dzięki naszym otwartym, darmowym testom, mechaniczne puzzle może sprawdzić każdy. Pamiętaj jednak, że to są testy, a więc nasza maszyna nie jest jeszcze w 100% ukończona. Przyjdź, sprawdź się w nowej zabawie, podziel się opinią i pomóż nam stworzyć kolejną wspaniała grę ⚙️