Czym są kategorie tygodnia?

Stałym punktem PubQuizów są głosowania na kategorię tygodnia. To zabawa, która odbywa się na naszym profilu Facebook, w ramach której gracze mają możliwość wyboru jednej z kategorii. Wygrana kategoria pojawi się na każdym PubQuizie przez cały kolejny tydzień. Głosowanie odbywa się przy pomocy zostawienia odpowiedniej reakcji pod wskazanym przez organizatora postem.

głosowanie na kategorię tygodnia pubquiz muzyka prl czy polski rap
głosowanie na kategorię tygodnia pubquiz harry potter czy władca pierścieni

Regulamin głosowania na kategorię tygodnia PubQuiz

 1. Organizatorem głosowania na kategorię tygodnia jest Next Enter Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 8/34 w Bydgoszczy (85-171), zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 9532783102 oraz REGON 388597230.
 2. Głosowanie odbywa się na oficjalnym profilu Facebook PubQuiz.pl.
 3. Organizator podaje propozycje przynajmniej dwóch kategorii, a gracze poprzez głosowanie, wybierają jedną z nich. Wybrana kategoria pojawia się na wszystkich grach w datach podanych przez organizatora, domyślnie pojawiając się na każdej grze w tygodniu następującym po głosowaniu.
 4. Każda osoba dysponuje jednym głosem.
 5. Głosy oddawane przez strony na Facebooku oraz fałszywe profile, nie będą brane pod uwagę.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do niezliczania głosów od profilów budzących wątpliwość co do autentyczności.
 7. Profile budzące wątpliwość co do autentyczności to w szczególności te, które zawierają fałszywe dane osobowe lub zdjęcie wygenerowane przez program lub pobrane z internetu.
 8. Za Profile budzące wątpliwości co do autentyczności uznajemy również takie konta, których głos może być efektem zakupu polubień lub reakcji.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do samodzielnego zadecydowania w sprawie zliczenia głosu od konkretnego profilu, ze szczególnym uwzględnieniem profilów budzących wątpliwość co do autentyczności.
 10. Głosowanie trwa 50 godzin od momentu publikacji posta z informacją o głosowaniu, chyba że zaznaczono inaczej w poście z głosowaniem.
 11. Głosy oddane po minięciu wyznaczonego czasu na głosowanie nie będą brane pod uwagę.
 12. Organizator uznaje za dozwolone zapraszanie do głosowania znajomych oraz umieszczania informacji o głosowaniu na forach i grupach.
 13. Organizator podaje wyniki głosowania i informuje o nadchodzącej kategorii tygodnia najpóźniej w 24 godziny od momentu zakończenia głosowania.
 14. Informacje o wybranej kategorii tygodnia gracze znajdą na oficjalnym profilu Facebook oraz Instagram.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania głosowania, anulowania jej oraz samodzielnego wybrania kategorii tygodnia.
 16. Regulamin wchodzi w życie w dniu jego opublikowania na stronie internetowej Organizatora.