KONKURS + Kategoria tygodnia z FINAX!

Finax został specjalnym partnerem PubQuiz, dlatego przygotowaliśmy razem dla graczy dwie niespodzianki: konkurs z PODWÓJNYMI nagrodami oraz specjalną, ekonomiczno-biznesową kategorię tygodnia!

 

Kolejna kategoria tygodnia będzie czymś, co specjalistom od biznesu i finansów z pewnością przypadnie do gustu! Razem z Finax opracowaliśmy pytania dotyczące Ekonomii, inwestycji i znanych przedsiębiorstw. Spokojnie, nie będzie w pytaniach żadnej treści reklamowej 😄 W kategorię “Ekonomia i Inteligentne Inwestowanie” zagrasz w dniach 21.04-26.04, a teraz już możesz zagrać w specjalnym konkursie na naszym Instagramie!

 

Finax jest 1. dostawcą Ogólnoeuropejskiego Indywidualnego Produktu Emerytalnego w Europie. To robo-doradca, który oferuje zautomatyzowane, pasywne inwestowanie długoterminowe w portfele akcji i obligacji z całego świata. Zdobywca licznych nagród, w tym tytułu Produkt Roku 2023. Z Finax możesz inwestować już od 50 zł, bez żadnych zobowiązań.

 

Ponadto, gracze PubQuiz mogą przetestować konto OIPE na FINAX z dodatkowym 20EUR na start. Kwotę tę na koncie FINAX można otrzymać po zarejestrowaniu się z linku https://finax.tech/pubquiz. Rejestracja jest bezpłatna i wzięcie udziału w akcji nie wiąże się z koniecznością poniesienia jakichkolwiek opłat. Po zarejestrowaniu i zweryfikowaniu konta, otrzymasz do 15.05 kod na 20EUR, którym następnie FINAX zarządza zgodnie z twoimi celami!

 

Zasady konkursu PUBQUIZOWY BIZNES

 

Jak wziąć udział?

Skomentuj post konkursowy na naszym Instagramie, wykonując zadanie konkursowe.

 

Jakie jest zadanie konkursowe?

Napisz komentarz, w którym podasz te przerobioną nazwę Twojej ekipy i informacje, co byście sprzedawali innym quizowiczom. Kostka do gry z napisami “tak” i “nie”, która pomoże przy takich pytaniach? A może fortunę zbilibyście na smartdługopisach świecących się na czerwono przy wpisywaniu złej odpowiedzi?

 

Do kiedy można wziąć udział?

Konkurs trwa od piątku 19.04.2024 do piątku 26.04.2024 (23:59).

 

Jakie są nagrody?

W konkursie wyłonimy 3 osoby, które na podstawie umieszczenia najbardziej kreatywnego komentarza związanego z zadaniem konkursowym otrzymają jeden z trzech zestawów z nagrodą od PubQuiz (voucher 100% na 6 osób) i Finax (Kod upoważniający do sprawdzenia konta Europejska Emerytura bez opłat do €1000, więcej informacji poniżej). Zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez Instagram o wygranej do 30.04.2024.

 

Więcej o nagrodzie od FINAX:

  • Kod od Finax pozwala na Inteligentne Inwestowanie do €1000 bez żadnych opłat
  • Jeśli założysz bezpłatnie konto z kodem, będziesz mógł sprawdzić jak działa konto Europejska Emerytura
  • Bez ponoszenia kosztów do €1000, możesz wpłacić dowolną kwotę i pozwolić FINAX inwestować bez opłat. Środki możesz wypłacić w dowolnym momencie.
  • Kod jest ważny rok

 

Więcej o OIPE przeczytasz na finax.tech/oipe. Zapoznaj się z także z dokumentem (OIPE KID) zawierającym kluczowe informacje dotyczące strategii 100/60 (finax.tech/kid100) lub 80/60 (finax.tech/kid80), który z pewnością odpowie na większość Twoich pytań. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.