no fluff jobs partner pubquiz liga
Głównym Partnerem tegorocznej Ligi PubQuiz został No Fluff Jobs

Nie zwalniamy tempa w tegorocznych rozgrywkach Ligi PubQuiz, czego owocem jest powiększenie puli nagród oraz pozyskanie nowego partnera rozgrywek, którym jest No Fluff Jobs, czyli portal ogłoszeniowy, na którym sprawdzisz zarobki w przyszłej pracy, zanim w ogóle wyślesz tam CV!

 

Brzmi jak magia (tak jak niektóre pytania na PubQuizie 😂), ale to prawda! No Fluff Jobs od 2014 nieprzerwanie działa na rzecz szerzenia transparentności na rynku pracy, publikując nie tylko same konkretne oferty z możliwością weryfikacji dopasowania wynagrodzenia do swoich oczekiwań finansowych, ale również inicjując wiele akcji społecznych, jak np. szumna kampania Szanuj siebie. Na przestrzeni lat na portalu opublikowało swoje ogłoszenia ponad 10 tysięcy firm, co pomogło w procesie szukania pracy kilku milionom osób. 💪

 

Partnerstwo z No Fluff Jobs oznacza powiększenie puli nagród ligowych ! obecnie pula ta wynosi 26 000 PLN! 💰 Do tego nasz partner będzie organizował specjalne konkursy z nagrodami dla graczy. Pierwszy… już w marcu 👀

 

 

Dlaczego warto szukać pracy na No Fluff Jobs?

 

No Fluff Jobs ułatwi Ci wybór nowej pracy w takich branżach jak IT, marketing, sprzedaż, finanse, HR, obsługa klienta i wielu innych. Co czyni No Fluff Jobs wyjątkowym? Tu w łatwy sposób sprawdzisz, czy przyszła praca Ci się opłaci, bo możesz zweryfikować widełki płacowe dla każdej oferty! Ponadto porównasz wszystkie inne konkrety, jak: lokalizację miejsca pracy, typ proponowanej umowy, wymagania pracodawcy, opis obowiązków czy listę benefitów. Dzięki temu wiesz dużo więcej na starcie i wysyłasz CV tylko na te oferty, które Ci pasują. 

 

Jeśli szukasz nowej pracy, zajrzyj na No Fluff Jobs i aplikuj świadomie, a tymczasem do zobaczenia na rozgrywkach Ligi PubQuiz w Twoim mieście!

 

no fluff jobs partner pubquiz liga