Peceteria, czyli loteria stworzona przez No Fluff Jobs

PubQuizy to mieszanka wiedzy, ale i szczęścia, no bo jak tu bez niego poradzić sobie w dogrywce? Jeśli więc los Twojej ekipie sprzyja, zerknij koniecznie na to, co opracowali nasi ligowi partnerzy, No Fluff Jobs!

Właśnie ruszyła specjalna loteria, dzięki której nie tylko zagrasz o świetne sprzęty, czy też dowiesz się więcej o podkręcaniu komputerów. Ważną rolę w akcji odgrywa fundacja Hakersi, dbająca o rozwój technologiczny dzieci wykluczonych cyfrowo, do której trafi 20% dochodu.

Zainteresowany? No to zerknij, na czym polega ta akcja 👀

Przygarnij kro… superkomputer (i nie tylko)! 🤯

Peceteria to nasza nowa akcja, w ramach której możesz wygrać aż 2 wypasione komputery zbudowane przez znanych tech YouTuberów – Zmaslo oraz TechLipton.pl ⚡

Jak to działa? 🤔 Każdy z nich dostał 20 tysięcy PLN i zadanie złożenia zestawów komputerowych opartych o najnowocześniejsze procesory Intel!

Kto poradzi sobie lepiej ze zbudowaniem potężnego superkomputera? Zdecyduje o tym szereg mniej i bardziej poważnych testów, a nad wszystkim czuwać będzie Michał Pisarski Tech, a więc prawdziwy wyjadacz w temacie testowania sprzętu 💪🏻

Superkomputery to nie wszystko – na uczestników loterii czeka 38 nagród dodatkowych 🏆

Sprawdź, która z nich może trafić w Twoje ręce 👇🏻
www.bit.ly/pubquiz-peceteria

Pamiętaj o odpowiedzialnej grze. Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.