lotny festiwal piwa pubquizy
PubQuiz x Lotny Festiwal Piwa

Na wiosnę i lato zagramy na 8 Lotnych Festiwalach Piwa! Wpadnij ze swoją ekipą na PubQuiz o piwie i innych alkoholach i zagraj o nagrody!

 

Podczas Lotnego PubQuizu czekają na Ciebie pytania i najlepsze ciekawostki dotyczące popularnych i kraftowych piw, browarnictwa, a także ogólnej wiedzy na temat alkoholi. Możesz grać samemu lub ze swoją ekipą, a na każdej grze będą czekać nagrody dla kilku najlepszych ekip!

 

Zagramy na Lotnych Festiwalach Piwa w:

  • Leszno, (26.04, 18:30) [PIĄTEK]
  • Zielona Góra (11.05, 17:00)
  • Katowice (25.05, 17:00)
  • Gliwice (08.06, 17:00)
  • Wrocław (31.08, 17:00)
  • Poznań (07.09, 17:00)
  • Warszawa (21.09, 17:00)
  • Kraków (28.09, 17:00)

Wydarzenia sobotnie (od 11.05 do 28.09) rozgrywane są na zasadach każdego PubQuizu. Na graczy czeka 9 kategorii, a część z nich będzie multimedialna lub zawierać drukowane elementy. Obowiązywać będzie opłata 15PLN/os, z której część przeznaczana jest na nagrody. Do wygrania będą vouchery, gotówka i specjalne nagrody od organizatorów Lotnego Festiwalu Piwa i ich partnerów!

 

Zapisać się na wydarzenia będzie można bezpośrednio u osoby prowadzącej na wydarzeniu.

Co musisz wiedzieć o Lotnym Festiwalu Piwa?

Szukasz okazji, aby spróbować najlepszych rzemieślniczych piw z Polski i poznać tajniki ich produkcji? 🍻 A może po prostu chcesz spędzić weekend w fantastycznej atmosferze, słuchając muzyki i bawiąc się z przyjaciółmi? 🎶

Lotny Festiwal Piwa to idealne miejsce dla Ciebie!

To cykliczne wydarzenie odbywające się w różnych miastach Polski, którego celem jest promowanie kraftowego piwa i edukacja na temat jego bogatego smaku i historii.

Lotny Festiwal Piwa to nie tylko raj dla miłośników złocistego trunku! 🌟 Oprócz bogatej oferty browarów rzemieślniczych, na festiwalu można skosztować również potraw z różnych stron świata. Food trucki serwują różnorodne menu, zaspokajając gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Festiwal to prawdziwa uczta nie tylko dla podniebienia, ale i dla ducha. 🎉 Na scenach występują koncerty na żywo, DJe rozkręcają imprezę, a silent disco pozwala bawić się każdemu we własnym rytmie.

Dla miłośników sportu i rywalizacji organizowane są olimpiady i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 🏆 Z kolei amatorzy wiedzy mogą wziąć udział w panelach edukacyjnych prowadzonych przez ekspertów piwnego świata.

Program każdego festiwalu różni się w zależności od lokalizacji, ale jedno jest pewne – organizatorzy zawsze dbają o to, aby zapewnić odwiedzającym maksimum atrakcji i niezapomniane wrażenia. Lotny Festiwal Piwa to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, spróbowanie nowych smaków i spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze. 🎉