Zapisy do Ligi trwają do 17 stycznia

Nowy rok szybko nadszedł, a co za tym idzie pozostały nam dwa tygodnie, podczas których możecie zapisać się do naszych corocznych ogólnopolskich rozgrywek! Jest to też czas na uzupełnienie formalności i dopłaty za uczestników. Do 17 stycznia możecie także migrować między kategoriami. Później nie będą możliwe zmiany, ani powiększanie składu ekip. Co istotne, wyniki z poprzednich tygodni (tych drużyn, które zapiszą się w styczniu) mogą zostać wliczone do punktacji, jeśli liczba osób nie będzie przekraczać tej, która została zapisana, a także jeśli wyniki uda się odtworzyć.

Zgłoszenia przyjmują Prowadzący. Zbierają podstawowe informacje jak nazwę drużyny (wybierana jest na cały okres trwania rozgrywek), ilość zapisanych osób oraz dane kapitana drużyny, z którym będziemy się kontaktować w najważniejszych sprawach ? Wymogiem jest uiszczenie opłaty wpisowej – 25 zł* lub 30 zł** za każdego uczestnika.

Korzyści z udziału w Lidze:

  • WYSOKIE NAGRODY W FINALE! – w tamtym roku główna nagroda to 5 tys. zł w kategorii ,,Open” oraz 3 tys. zł w kategorii ,,Szóstek”; w każdej z kategorii wygrywa nawet 10 drużyn.
  • WIELKI FINAŁ – czerwiec 2019, rywalizacja pomiędzy uczestnikami z całej Polski, możliwość rozmowy z innymi uczestnikami Ligi, a także z Prowadzącymi z innych miast.
  • COTYGODNIOWA OKAZJA DO DOBREJ ZABAWY I SPĘDZENIA CZASU ZE ZNAJOMYMI – a jest to według nas bezcenny czas 🙂

 

* lokal partnerski (LISTA)
** lokal niepartnerski