Znajdź PubQuiz w Twoim mieście

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Polska PubQuiz Placeholder
Polska PubQuiz

Nie możesz znaleźć swojego miasta?

Na mapce nie udało Ci się znaleźć Twojego miasta? W takim razie zgłoś nam, skąd jesteś, a my postaramy się znaleźć lokal, w którym będziemy mogli organizować PubQuizy dla Ciebie i Twoich znajomych. Jeśli znasz ciekawy pub, który mógłby być zainteresowany taką zabawą, możesz też dać nam o tym znać!

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę zgłoś miasto lub lokal i prześlesz nam anonimowo informacje o tym, gdzie powinniśmy poszukać kolejnych miejsc do gry. To cenna wskazówka dla nas, a przy okazji informacja, która może przekonać lokale do wspólnej gry. Dlatego, jeśli nie ma Twojego miasta na liście, daj nam o tym koniecznie znać!


Jeśli interesuje Cię kwestia organizacji PubQuizu w Twoim lokalu, sprawdź naszą stronę dla właścicieli i menedżerów Pubów w całej Polsce! Znajdziesz tam szczegółową ofertę, a także kontakt do osób odpowiedzialnych za współpracę z lokalami. Skontaktuj się z nami i dołącz do ponad setki miejsc w całej Polsce, w których dostarczamy najlepszą rozrywkę!

Czy wiesz że organizujemy również PubQuizy dla firm oraz na różnego rodzaju specjalne wydarzenia? Dowiedz się więcej o możliwości zorganizowania PubQuizu idealnego pod Twoje potrzeby! Robimy to tradycyjnie, na żywo lub w pełni online!

poleć miasto lub lokal na grę w pubquiz