Ogólnopolska Liga PubQuiz 2023!

Dowiedz się więcej i sprawdź jak dołączyć do corocznych rozgrywek, które zrzeszają fanów PubQuizu i dobrej zabawy z całej Polski!

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI PUBQUIZ 2023 – PARTNERZY!

tacitc-wspolpraca-pubquiz-final

Oficjalnym partnerem finału jest Tactic Games – producent najlepszych gier quizowych!

rebel-pubquiz-wspolpraca-final

Oficjalnym partnerem finału jest firma Rebel

fox-games-wspolpraca-pubquiz

Oficjalnym partnerem finału jest Fox Games

Na czym polega Liga PubQuiz?

Ogólnopolska Liga PubQuiz polega na kilkumiesięcznej rozgrywce pomiędzy drużynami z całej Polski! Najlepsze drużyny mogą wziąć udział w Wielkim Finale 🙂

Liga rozpoczyna się 15 stycznia 2023 roku i trwa do 2 czerwca 2023 roku. Obejmuje 20 tygodni rozgrywek, podczas których drużyny muszą rozegrać minimum 15 Quizów.

Gra podzielona jest na dwie kategorie:

Kategoria Open

nieograniczona liczba osób w drużynie

Kategoria Szóstek

maksymalnie 6 osób w drużynie

Krok po kroku co należy zrobić oraz o czym pamiętać

 • Zgłoś swój udział do Ligi – aby zagrać w Lidze należy opłacić wpisowe (produkty znajdują się na stronie lub pod linkami:
  OPEN
  SZÓSTKI 
 • Wypełnij wszystkie wymagane dane, tj. imię, nazwisko oraz mail – osoba opłacająca wpisowe zostaje kapitanem, z którym będziemy kontaktować się w ważnych sprawach
 • W informacjach do zamówienia należy wpisać nazwę drużyny, miasto oraz nazwę lokalu (i dzień), który będzie nazywany Waszym lokalem domowym. Możecie w nim rozegrać maks. jedną rozgrywkę tygodniowo (szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie Ligi PubQuiz).
 • Po opłaceniu wpisowego otrzymacie na maila potwierdzenie zakupu wraz z nr zamówienia – zostaw tego maila jako potwierdzenie udziału w rozgrywkach! W ciągu kilku dni od zapisu skontaktujemy się z Tobą mailowo z maila liga@pubquiz.pl.
 • Każda z drużyn ma możliwość rozegrać 10 quizów poza lokalem, w którym się zapisała – każda gra musi być zgłoszona poprzez wysłanie maila na liga@pubquiz.pl z informacją o nazwie drużyny, mieście i miejscu quizu dodatkowego (maks. do godziny rozpoczęcia danej rozgrywki).
 • W ogólnej punktacji bierzemy pod uwagę 15 najlepszych wyników ze wszystkich tygodni ligi.
 • Przez cały okres trwania Ligi będziemy prezentować cząstkowe wyniki, które opierają się na średniej uzyskanej ze wszystkich rozegranych quizów, jednakże o awansie będzie decydować łączna suma punktów z 15 najlepszych gier.
 • Wyniki prezentujemy na grupie Najlepsi PubQuizowicze na Facebooku.

Korzyści z udziału w Lidze

 • WYSOKIE NAGRODY W FINALE! – w każdej z kategorii wygrywa nawet 10 drużyn.
 • WIELKI FINAŁ – czerwiec 2023, rywalizacja pomiędzy uczestnikami z całej Polski, możliwość rozmowy z innymi uczestnikami Ligi, a także z Prowadzącymi z innych miast.
 • DZIKA KARTA – jedna drużyna z kategorii Open i jedna z kategorii Szóstek ma szansę otrzymać tzw. dziką kartę i pojechać na finał! Pod uwagę brana jest liczba rozegranych quizów, a informację podamy wraz z publikacją ostatecznej tabeli na początku czerwca.
 • DODATKOWE NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH DRUŻYN – trzy drużyny z kat. Open i trzy z kat. Szóstek zostaną nagrodzone dodatkowymi nagrodami za uzyskanie największej liczby punktów po sezonie zasadniczym.
 • COTYGODNIOWA OKAZJA DO DOBREJ ZABAWY I SPĘDZENIA CZASU ZE ZNAJOMYMI – a jest to według nas bezcenny czas.

Miasta wyłączone z rozgrywek ligowych

Miasta, w których nie odbywa się liga: Szamotuły – Napoleon Cafe, Kwidzyn – Pub Piekło, Kostrzyn – Na Kole, Tarnów – Stowarzyszenie przepraszam, Świecie – Klubokawiarnia Kultura (OKSiR), Kurozwęki – Browar Popiel, Siechnice – Palce Lizać, Częstochowa – Teatr Nowy, Gorzów Wlkp. – Chillout, Szczytno – Ostatnia kropla, Wrocław (dACH Dominikańska, Gaj Chillout Bar, ForestBar, Polna Chillout Bar), Katowice (Woda Beach Bar).

Już dziś dołącz do ogólnopolskich rozgrywek! Zapisz swoją drużynę poprzez naszą stronę!

W informacjach do zamówienia należy wpisać nazwę drużyny, miasto oraz nazwę lokalu (i dzień), który będzie nazywany Waszym lokalem domowym.

Masz pytanie związane z Ligą? Napisz do Kasi!

Kasia Masełko