Poznaj nas bliżej

Historia PubQuizu

Organizatorem PubQuizów jest firma New Entertainment. Pierwszy quiz odbył się w 2010 roku w Bydgoszczy. Po tym jak spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem tego typu rozgrywką, rozszerzyliśmy działalność na inne miasta. W 2011 roku uzyskaliśmy pozytywną interpretację od Ministerstwa Finansów dotyczącą konkursów wiedzowych, co pozwoliło na urozmaicenie nagród w rozgrywkach. W ciągu kolejnych lat działalności otrzymaliśmy liczne dotacje, takie jak „Voucher Badawczy” oraz „Bon na innowacje”.

new-enterteinment
pubquiz-onsa

PubQuiz obecnie

W 2024 roku quizy rozgrywamy w ponad 100 lokalach w około 30 miastach. W ciągu roku na quizach pada ponad 150 tysięcy pytań z różnorodnych dziedzin. Organizujemy także Ogólnopolską Ligę PubQuiz, w której co roku bierze udział ponad 120 drużyn.

Zajmujemy się także organizacją quizów firmowych i dla osób prywatnych, którzy chcą zaanimować czas dla grupy osób w niestandardowy sposób. Współpracujemy również z największymi – między innymi z grupą Eurocash, Carlsberg czy McKinsey.

Rok 2023 przyniósł nam odświeżenie identyfikacji wizualnej, w skład której wchodzi nowe logo i karta odpowiedzi. Ponadto stale organizujemy wydarzenia wspólnie z organizacjami studenckimi i innymi podmiotami, jak np. Hackatonem w Krakowie!

arkusze z odpowiedziami do pubquizu
logo pubquiz polska

Nasz zespół

A kto za tym stoi? Zgrany zespół młodych ludzi, dla których quizy stały się nieodłączną częścią życia. Chcemy, aby każdego dnia uczestnicy naszych quizów zdobywali nową wiedzę, rozwijali się w różnorodnych dziedzinach, a przy tym świetnie się bawili i wygrywali różnorodne nagrody. Sami również od tego zaczynaliśmy!

Tomek

CEO

Adrian

Manager regionalny

województwa: dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Tamara

Manager regionalny

województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, lubuskie, podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

Kasia

Marketing/Liga

Michał

Pytania

Bartek

Pytania

Karolina

Quizy firmowe

W każdym z quizowych miast współpracujemy także z doświadczonymi prowadzącymi, których zaangażowanie i pozytywne nastawienie potrafi zarazić optymizmem wielu graczy. Każdy z nich kocha to co robi, a prowadzenie dla Was wieczornych quizów to idealny sposób na połączenie pracy z przyjemnością 🙂

Żeby dowiedzieć się więcej o prowadzącym, kliknij w jego zdjęcie 🙂

Marek

Julia

Paweł S.

Krzesimir

Karolina

Przemek

Sebastian

Piotrek

Agata

Piotr

Aneta

Paweł G.

Agata

Igor

Monika

Michał

Adam S.

Kasia

Emilia

Roger

Ula

Przemek M.

Ada

Patryk

Kamil

Adam

Julia

Rafał

Agata O.

Natalia

Dominik G.

To możesz być Ty!

Chcesz do nas dołączyć? Nie krępuj się i pisz do nas – cały czas szukamy prowadzących do naszych miast partnerskich. Jak najszybciej zajrzyj na podstronę rekrutacji 🙂