Poznaj nas bliżej

Historia PubQuizu

Organizatorem PubQuizów jest firma New Entertainment. Pierwszy quiz odbył się w 2010 roku w Bydgoszczy. Po tym jak spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem tego typu rozgrywką, rozszerzyliśmy działalność na inne miasta. W 2011 roku uzyskaliśmy pozytywną interpretację od Ministerstwa Finansów dotyczącą konkursów wiedzowych, co pozwoliło na urozmaicenie nagród w rozgrywkach. W ciągu kolejnych lat działalności otrzymaliśmy liczne dotacje, takie jak „Voucher Badawczy” oraz „Bon na innowacje”.

new-enterteinment
pubquiz-onsa

PubQuiz obecnie

W 2020 roku quizy rozgrywamy w ponad 100 lokalach w ponad 30 miastach. W ciągu roku na quizach pada ponad 150 tysięcy pytań z różnorodnych dziedzin. Organizujemy także Ogólnopolską Ligę PubQuiz, w której co roku bierze udział ponad 120 drużyn.

Zajmujemy się także organizacją quizów firmowych i dla osób prywatnych, którzy chcą zaanimować czas dla grupy osób w niestandardowy sposób. Współpracujemy również z największymi – między innymi z grupą Eurocash, Carlsberg czy McKinsey.

Nasz zespół

A kto za tym stoi? Zgrany zespół młodych ludzi, dla których quizy stały się nieodłączną częścią życia. Chcemy, aby każdego dnia uczestnicy naszych quizów zdobywali nową wiedzę, rozwijali się w różnorodnych dziedzinach, a przy tym świetnie się bawili i wygrywali różnorodne nagrody. Sami również od tego zaczynaliśmy!

Tomek

CEO

Adrian

Menadżer regionalny

Karol

Marketing

Kasia

Marketing/Liga

Kasia

Quizshow

Damian

Administracja / księgowość

Michał

Pytania

Mateusz

Pytania

W każdym z quizowych miast współpracujemy także z doświadczonymi prowadzącymi, których zaangażowanie i pozytywne nastawienie potrafi zarazić optymizmem wielu graczy. Każdy z nich kocha to co robi, a prowadzenie dla Was wieczornych quizów to idealny sposób na połączenie pracy z przyjemnością 🙂

Żeby dowiedzieć się więcej o prowadzącym, kliknij w jego zdjęcie 🙂

Marek

Julia

Krzysztof

Krzesimir

Karolina

Przemek

Tomek

Agnieszka

Agata

Tomek

Sebastian

Kacper

Agata

Igor

Tomek

Kamil

Sylwia

Monika

Damian

Magda

Piotrek

Ania

Janusz

Agata R.

Ania

Adam

Kuba

Michał S.

Roger

Petro

Michał

Ola

Wiktor

Dominik S.

Dominik G.

Adam S.

Wojciech

Ula

Marek Sz.

Weronika

Kinga

Przemek M.

Mateusz

Kamil

To możesz być Ty!

Chcesz do nas dołączyć? Nie krępuj się i pisz do nas – cały czas szukamy prowadzących do naszych miast partnerskich. Jak najszybciej zajrzyj na podstronę rekrutacji 🙂