Współpraca biznesowa z PubQuiz!

PubQuiz to wyjątkowe wydarzenie, w którym co tydzień biorą udział tysiące osób w całej Polsce. To miejsce, gdzie dobra zabawa spotyka pozytywną rywalizację, a w tle są ciekawostki, miło spędzony czas i świetne nagrody! Przyciągamy na PubQuizy wielu nowych graczy, a także mamy oddane grono stałych bywalców. Współpracując z nami, dotrzesz do wielu nowych osób i od razu będziesz budzić pozytywne skojarzenia!

PubQuiz w liczbach:

  • Kilkanaście tysięcy graczy każdego miesiąca
  • Ponad 500 quizów na żywo miesięcznie w niemal całej Polsce
  • Możliwość współpracy lokalnej i globalnej również w internecie przy pomocy naszych mediów społecznościowych (ogólnopolskich i miejskich)

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o PubQuizie oraz o możliwościach współpracy!

Współpraca na całą Polskę i lokalna

Wchodząc z nami we współpracę, możesz wybrać współpracę w obrębie danego regionu lub na całą Polskę. Dzięki temu jesteśmy atrakcyjnym partnerem biznesowym zarówno dla dużych organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na różne możliwości współpracy, dlatego  chętnie omówimy indywidualnie możliwości do promocji Twojej organizacji. Do tej pory realizowaliśmy m.in. takie działania jak:

  • Wspólne konkursy z wykorzystaniem naszych mediów społecznościowych
  • Współpraca w ramach partnerskiej kategorii pytań oraz ligi PubQuiz
  • Prowadzenie PubQuizów na specjalnych wydarzeniach
  • Promowanie lokalnych marek, które ufundowały nagrody w danym regionie
  • Inne sposoby promocji na PubQuizie, jak np. pokazywanie materiałów partnera

Przykłady wspólnych działań

uczestnicy trzymają nagrody od sponsora za wygraną quizie

Regionalna współpraca z Browarem Jana pozwoliła PubQuizowiczom bliżej poznać producenta, a zwycięzcy otrzymali w nagrodę kilka butelek ufundowanych przez sponsora. W trakcie gry pojawiła się grafika promująca browar.

festiwal dobrego piwa pubquiz

Chętnie prowadzimy PubQuizy na lokalnych wydarzeniach. Byliśmy obecni na 12. edycji Festiwalu Dobrego Piwa. Specjalnie na event przygotowaliśmy krótki zestaw piwnych ciekawostek, które w formule PubQuizu umiliły czas uczestnikom.

dodatkowe nagrody pubquiz

Współpraca na całą Polskę z Yazzdą pozwoliła naszym graczom poznać nową usługę dzięki kodom na darmową grę. Materiały sponsora były widoczne w naszych mediach społecznościowych oraz na finale sezonu 21/22.

pubquiz warsaw shore

Wspólnie z programem Warsaw Shore zorganizowaliśmy specjalne wydarzenie. Na darmowym quizie pojawiło się pełno młodych osób, które rywalizowały z uczestnikami programu, a zwycięzcy otrzymali gadżety z logo programu.

quiz na wydarzeniu pasibus pubquiz

Inna lokalną współpracą był specjalny PubQuiz z okazji 9. Urodzin Pasibusa. Jedną z atrakcji wydarzenia został wyjątkowy quiz, w którym bawili się uczestnicy Pasibusowej imprezy. O zabawie wspólnie informowaliśmy przez nasze Social Media.

konkurs pubquiz

Tactic Games to producent gier planszowych, z którym prowadziliśmy wielokrotnie współprace na całą Polskę. Wspólnie zorganizowaliśmy konkursy dla PubQuizowiczów, a sponsor zdecydował się wzbogacić pulę nagród w finale sezonu 21/22.

Quiz i integracja dla firm w jednym!

Nasze PubQuizy w wersji firmowej to świetny sposób na integrację zespołów, działów, a nawet całych organizacji! Jeśli chcesz lepiej poznać PubQuiz przed nawiązaniem współpracy, możesz zawsze sięgnąć po integrację, którą chętnie zorganizujemy dla Twojej organizacji. Jesteśmy w stanie obsłużyć jednocześnie bez problemu kilkuset pracowników w quizie na żywo lub podczas internetowej integracji z PubQuizem.

 

Wejdź na jedną ze stron i dowiedz się więcej o naszych integracjach dla firm po angielsku lub polsku. Możesz również skontaktować się z Karoliną, która opowie więcej o organizacji integracji dla firm.

Zostań naszym partnerem biznesowym!

Kamil Kopała

Chętnie omówię na spotkaniu opcje współpracy z Twoją organizacją. Z nami możesz realizować projekty skupione na konkretnych miastach lub województwach, jak i te na skalę ogólnopolską. Skontaktuj się z nami i opowiedz o oczekiwaniach płynących ze współpracy, a my zaprezentujemy indywidualnie opracowaną ofertę z przykładami działań z PubQuizem.