Integracja online zespołów z QuizShow

ikonka prowadzącego PubQuiz

Profesjonalny prowadzący

pytania

Pytania dostosowane do grupy

sprzet

Kompleksowa obsługa

fun_i_zabawa

Radość z zabawy

Zwiększenie zaangażowania, lepsze poznanie się, zdalna integracja, przełamanie "nudy", poprawienie efektywności. To tylko niektóre z korzyści naszej rozrywki dla Twojego zespołu. Zapytaj nas o szczegóły.

QuizShow to nie test sprawdzający posiadaną wiedzę – to aktywna zabawa i integracja grupy, powiązana ze zdrową rywalizacją w postaci quizu. Pytania oraz kategorie tworzymy tak, aby każdy z uczestników znalazł w nich coś dla siebie. Możemy przygotować ciekawe pytania z wiedzy ogólnej, lub spersonalizować je specjalnie dla Twojej grupy.

QuizShow idealnie sprawdzi się jako integracja firmowych zespołów rozproszonych, tzw. zdalnych.

Podczas realizacji usługi zapewniamy pełne wsparcie w przeprowadzeniu integracji dla Twojego zespołu:

  • dobór programu do komunikacji zdalnej
  • testy łącza
  • dostosowanie pytań do specyfiki Twojej firmy
  • pełna opieka od momentu zgłoszenia do zakończenia gry
  • elastyczne ustalenie terminu integracji i wiele więcej!

Sprawdź także nasz nowy projekt Quiz Meetup, w ramach którego możecie wziąć udział w niezapomnianych integracjach online!

https://quizmeetup.com/pl/

Zaufali nam już między innymi:

Mówią o Nas

Współpraca z firmą New Entertainment przebiegła bardzo sprawnie, a przygotowany zestaw do Quizu był produktem wysokiej jakości, spełniając wszystkie nasze oczekiwania. Quiz spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników wyjazdu integracyjnego i w znaczącym stopniu przyczynił się do jego sukcesu. Usługa firmy New Entertainment jest zdecydowanie godna polecenia.” – Robert Bojdak, Komisja Europejska

Jako firma zatrudniająca kilkuset pracowników często organizujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne. Quiz Show to naprawdę fajny sposób na zorganizowanie rozrywki podczas tego typu spotkań. Quiz prowadzony jest w zabawny i ciekawy sposób. Jego przygotowanie jest w pełni profesjonalne, a wszelkie potrzebne do jego przeprowadzenia sprzęty dostarczane są przez prowadzącego. Wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas naszej ostatniej integracji, także serdecznie polecamy tego typu formę rozrywki.” – Mateusz Siwa, Carlsberg Polska

Skontaktuj się z Karoliną i zorganizuj swój własny quiz!
Powiedz czego oczekujesz, a my wszystkim się zajmiemy.