Finał Ogólnopolskiej Ligi PubQuiz 2019/2020

Po wielu trudach i 3 miesięcznej przerwie w PubQuizowaniu uda nam się rozegrać Finał Ligi PubQuiz! 🥳 Wydarzenie przeniesione z 13 czerwca odbędzie się 19 września 2020!

Czym jest Finał Ligi PubQuiz? 🤔 Finał to zwieńczenie sezonu, który trwa zazwyczaj od listopada do maja. Drużyny z całej Polski walczą o jak najlepsze wyniki z pojedynczych quizów rozgrywanych w swoich lokalach. Do Finału przechodzą najwytrwalsi, ale też najsprytniejsi 😉 W Finale zazwyczaj spotyka się ok. 400 osób, dzięki temu w jeden dzień w roku tworzymy niepowtarzalną atmosferę zarazem ducha walki, przyjaźni oraz dzielenia tej samej pasji. 🥰

Tym razem Finał będzie nietypowy. Przerwa w Lidze i brak możliwości jej dokończenia w warunkach zapewnionych przed jej rozpoczęciem skłoniły nas do tego, aby w tym roku w Finale mogły wziąć udział wszystkie drużyny, które zapisały się do tegorocznej edycji!

Ze względu na wymogi sanitarne zorganizujemy go w 11 lokalach, w 6 miastach w Polsce, a udział w nim weźmie 600 osób, czyli 85 drużyn!
Zagramy w 👉 Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu!

Aby mieć kontakt z drużynami w całej Polsce zorganizujemy stream na żywo, 📱 dzięki któremu każdy oglądający będzie mógł podpatrzeć jak radzą sobie znajome drużyny. W trakcie transmisji będziemy wyświetlać tabele wyników i przykładowe pytania, na które musieli odpowiedzieć gracze. Będziemy również wchodzić na żywo z relacją z poszczególnych lokali! Szykujemy dla Was również inne atrakcje 🙂

Oglądaj na żywo od godziny 11 w sobotę 19 września!  Zapraszajcie znajomych do wspólnej zabawy, niech zobaczą jak wygląda PubQuiz i pokażmy innym moc, zabawę i nieskończone pokłady PubQuizowej energii i uśmiechu!

Finał w tym roku będzie zarówno zwieńczeniem sezonu 2019/2020, ale też rozpoczęciem kolejnego, 2020/2021!
My już nie możemy się doczekać tego wydarzenia, dla nas to zawsze nauka i kolejne doświadczenie, ale także ogrom satysfakcji, kiedy możemy wręczać Wam nagrody i zobaczyć Waszą radość ze zwycięstwa.

Powodzenia dla wszystkich drużyn! 🤩

Regulamin gry dostępny na stronie: www.pubquiz.pl/zasady-gry w zakładce Ligi PubQuiz.