współpraca lockme pubquiz liga
Lockme – Nowy partner Ogólnopolskiej Ligi PubQuiz 2023/2024

Tegoroczny sezon ligowy ciągle się rozpędza! Mamy już tyle samo ekip co w ubiegłym roku, a zapisy nadal trwają. Właśnie do grona partnerów dołączył portal Lockme, czyli strona z największą społecznością Escape Room w Polsce!

 

Portal Lock.me – escape roomy z całej Polski to platforma, na której znajdziesz informacje o Escape Roomach w Twoim mieście, a także wykupisz w nich wizytę. Wielu z naszych graczy z pewnością doskonale zna tę stronę, ponieważ niejeden PubQuizowicz spędził nieco czasu w pokojach ER.

Co musisz wiedzieć o Lockme, czyli oficjalnym partnerze PubQuiz, PubCrime oraz tegorocznego sezonu ligowego Ogólnopolskiej Ligi PubQuiz 2023/2024?

Lockme to platforma do rezerwowania i oceniania escape roomów stworzona przez dwóch przyjaciół – miłośników escape roomów. Celem lockme od początku było ułatwienie dotarcia do informacji o tej rozrywce. Po ponad 8 latach działalności baza escape roomów lockme urosła do 11 krajów.

Wokół naszej platformy zawiązała się także niemała społeczność miłośników łamigłówek, zawsze chętnych do wsparcia, dzielenia się doświadczeniem i wspólnego grania. Poza serwisem internetowym współtworzymy serię gier escape roomowych Escape Tales i Side Quest oraz międzynarodowe Mistrzostwa Escape Room ER Champ.

 

logo lockme portal escape room