Mini Liga Wakacyjna

Nadszedł czas na nowe wakacyjne rozgrywki! Startuje Mini Liga PubQuiz! ? Rozgrywki potrwają od 11 lipca do 3 września 2021. Zapisywać możecie się już od dzisiaj! W jaki sposób? – informacja poniżej ?

1. Udział w Mini Lidze jest darmowy!

2. Każda drużyna może wziąć udział w zabawie! Nie ma ograniczeń w liczbie graczy oraz podziału na kategorie Szóstek i Open.

3. Aby wziąć udział w zabawie należy wysłać maila na adres liga@pubquiz.pl, z informacją o nazwie drużyny, która będzie niezmienna przez cały okres rozgrywek, oraz lokalu, w którym będziecie rozgrywać ligowe quizy (jeden lokal jest wybierany na cały okres rozgrywek). Zapisu można dokonać w każdym momencie (do godziny rozpoczęcia danej rozgrywki, w której bierzecie udział), jednakże nie ma możliwości zapisania quizów sprzed daty zapisu.

4. Do wyniku końcowego zaliczymy pięć najlepszych wyników spośród rozegranych gier (maksymalnie można rozegrać 8 quizów).

5. Wygrywają trzy najlepsze zespoły, które uzyskają łącznie najwyższą łączną liczbę punktów (biorąc pod uwagę pięć najlepszych wyników). W przypadku remisu nagroda zostanie podzielona proporcjonalnie na drużyny.

6. Pula nagród wynosi łącznie 3000 zł.

7. W ciągu trwania rozgrywek każda drużyna może jeden raz zmienić lokal, do którego została przypisana na początku Mini Ligi. Nowy lokal zostaje przypisany na stałe dla pozostałych do rozegrania Quizów (o zmianie informujecie poprzez maila).

8. W Mini Lidze nie ma możliwości odrabiania gier w przypadku nierozegranego lub odwołanego quizu.

To najważniejsze informacje, a szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie ? https://pubquiz.pl/wp-content/uploads/2021/07/REGULAMIN-MINI-LIGA-07.2021.pdf