Partnerzy Finału Ligi PubQuiz 2019/2020
Finał Ligi już w najbliższą sobotę! Tak jak na pewno dobrze wiecie, z racji pandemii tym razem inaczej niż zawsze – jednocześnie w 11 lokalach w 6 miastach.
 
 To, co jednak się nie zmieniło, to fakt, że możemy liczyć na ponowne wsparcie naszych partnerów, którzy byli z nami również w zeszłym roku 😁 Wszyscy oni przekazali nagrody dla najlepszych drużyn w poszczególnych miastach 🎁 

FoxGames – wydawnictwo FoxGames powstało jesienią 2013 roku jako odpowiedź na wciąż rosnące zainteresowanie grami planszowymi klientów grupy wydawniczej Foksal. W swojej ofercie mamy gry zarówno dla najmłodszych graczy, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z planszówkami (m.in. Katamino, Panika w laboratorium), dla starszych, bardziej zaawansowanych graczy (m.in. Kroniki Zbrodni, Queendomino), ale przede wszystkich dla całych rodzin, które chcą wspólnie spędzać czas przy grach planszowych.

Tactic Games –  producent najlepszych planszowych gier quizowych dla młodzieży i dorosłych z Krakowa. Cechy gier to wysoka jakość merytoryczna, duża ilość pytań oraz oryginalna mechanika stawiająca na wiedzę i taktykę. Najbardziej znane tytuły to seria iKNOW oraz Wszystkie Państwa Świata.

Rebel –  największy w Polsce sklep z grami planszowymi. Posiadają szeroki asortyment nie tylko w sklepie internetowym, ale również w lokalnym w Trójmieście. Rebel powstał w 2003 roku jako niewielki sklep z siedzibą w gdańskiej piwnicy, gdzie kilkoro planszówkowych fantatyków sprowadzało, udostępniało i sprzedawało najpopularniejsze tytuły. Dziś, siedemnaście lat później, posiadają klikanaście tysięcy gier w ofercie – tłumaczą, wydają, sprowadzają, opisują i pakują coraz to nowe tytuły.

Browar Jana – Browar Rzemieślniczy z Zawiercia. Mogą poszczycić się bogatą ofertą dla każdego, od osób lubiących po prostu piwo, po pasjonatów styli nowofalowych. Pracuję tam ludzie, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem każdego dnia stawiają przed sobą wyzwanie tworzenia piw idealnych.

Serdecznie dziękujemy, że po raz kolejny jesteście z nami! 👏👏