Quizy po angielsku (PubQuiz in English)

Startujemy z grami PubQuiz po angielsku! Pierwsza edycja gier w języku angielskim zostanie rozegrana w środę 21.02 w 7 miastach, a o kolejnych edycjach gier będziemy informować na naszej grupie.

 

SZCZEGÓŁY (DETAILS): PubQuiz in English 

PubQuiz po angielsku rozegramy w środę 21.02.2024 o 19:00 w: Krakowie (Nowa Wytwórnia) i Katowicach (Panorama). O 20:00 zagramy w: Bydgoszcz (Trava), Łódź (Spaleni Słońcem), Poznań (Pomysł), Warszawa (Hopito Parkingowa), Wrocław (Salvador).

 

 

Wpisowe wyniesie 20 PLN od osoby i wyjątkowo, na tym wydarzeniu, opłacić je będzie można tylko gotówką. Nagrody będą przyznawane na takich samych zasadach jak na klasycznym PubQuizie. Chcesz wpaść, a może znasz kogoś, kto będzie zainteresowany PubQuiz in English? Poleć nas i zgarnij voucher 50 PLN (maksymalnie 1 na ekipę)

 

1: Powiedz o tym swojemu znajomemu lub zorganizuj ekipę. Polecając PubQuiz, przekaż znajomemu dwie dodatkowe informacje, które pozwolą nam sprawdzić, kto polecił grę. Podaj: nazwę swojej ekipy oraz miasto.

2: Podczas rejestracji na miejscu wydarzenia, osoba prowadząca zapyta o to, czy ktoś polecił grę. W tym momencie należy podać te dwie informacje (nazwa ekipy i miasto).

3: Napisz do nas na Facebooku w wiadomości prywatnej i podaj nazwę swojej ekipy i miasto. Po rozegraniu gry sprawdzimy, czy jesteś na liście. Po weryfikacji wyślemy Ci voucher obniżający wartość zakupu biletów online o 50 PLN (ważny do końca marca)