Wracamy do gry!

Drodzy Quizowicze,

możemy to już śmiało powiedzieć – WRACAMY! Graliśmy już w zeszły weekend w Warszawie, ale w tym oraz przede wszystkim przyszłym tygodniu wyczekujcie nas w kolejnych miastach oraz lokalach.

Informacje, tak jak zawsze będą podawane na profilach miastowych, a także aktualizowane na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz tutaj, na profilu ogólnym.

Epidemia, a w zasadzie jej skutki, które odcisnęły swoje piętno na branży gastronomiczno-pubowej wymusiły na nas pewne zmiany. Aby grać dalej zawieramy nowe umowy oraz wypracowujemy nowe zasady współpracy z pubami i lokalami gastronomicznymi w całej Polsce, w których do tej pory odbywały się nasze gry, a które to miejsca jak wiemy tak lubicie odwiedzać i tak często jesteście z nimi pozytywnie związani.

W związku z tym, aby zachować ciągłość działania PubQuiz i być dla Was teraz oraz w nowym sezonie, dostarczać wiedzę, zabawę i wspólną rozrywkę przy pubowym stole, podjęliśmy 2 kluczowe dla przyszłości PubQuiz decyzje:

1. Od dziś wstęp na PubQuiz kosztuje 7 zł, a nie jak do tej pory 5 zł. Tak, podwyżki nigdy nie są łatwe, ale mamy ku temu ważne powody. Bierzemy tutaj pod uwagę interesy trzech stron: Was – graczy, właścicieli pubów oraz firmy.
Ostatnia podwyżka miała miejsce w 2017 roku. Przez te 3 lata nasza cena nie drgnęła, mimo czasem drastycznym podwyżkom w różnych sektorach gospodarki, również w branży gastronomicznej.
Z naszej strony prosimy Was o zrozumienie i mamy nadzieję, że dalej będziecie z nami. Przygotowujemy dla Was również na wakacje i nowy sezon kilka niespodzianek, o szczegółach niebawem.

2. Druga zmiana związana jest z nagrodami. W dalszym ciągu na quizach do wygrania będą 4 nagrody, jednak drugą (niższą) nagrodę gotówkową zastąpią vouchery od danego lokalu. Ich wartość będzie ustalana w każdym lokalu oddzielnie, a my ze swojej strony postaramy się o to, aby nagrody w voucherach były dla Was jak najbardziej atrakcyjne.

Jeśli chodzi o przepisy związane z obostrzeniami, PubQuiz dostosowuje się do zasad panujących w lokalach gastronomicznych. Na bieżąco śledzimy informacje Ministerstwa Zdrowia i rozmawiamy z każdym z właścicieli pubów i lokali z całej Polski. Nasze nadrzędny cel – zapewnić bezpieczną grę. W związku z tym usprawniamy system sprawdzania odpowiedzi. Informację przed grą otrzymacie od prowadzącego.

Prosimy Was również w miarę możliwości o przynoszenie własnych długopisów. My, tak jak zawsze będziemy je dla Was posiadali, ale dla Waszego bezpieczeństwa nie będą one zwracane i wykorzystywane na innych quizach.

Bardzo cieszymy się że wszystko powoli wraca do normy i możemy znów dla Was prowadzić quizy w całej Polsce. Dziękujemy wszystkim za wsparcie oraz za uczestnictwo w naszych quizach online. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się z Wami w lokalach. Mamy nadzieję, do rychłego zobaczenia!

Załoga PubQuiz