PubQuiz dla studenta – współprace z uczelniami i organizacjami

PubQuiz jest od zawsze otwarty na studentów. Współpracujemy z samorządami i organizacjami studenckimi, pomagając im robić najlepsze eventy i integracje. Jesteśmy również obecni na wydarzeniach studenckich, dzięki czemu studenci mogą świetnie się bawić przy ciekawym quizie. Twoja organizacja też może z nami współpracować!

Co zyska Twoja organizacja na współpracy z PubQuizem?

Współpracujemy z różnymi organizacjami studenckimi. W PubQuizie najważniejszy jest pomysł, dlatego bez względu na to, czy jesteś członkiem dużej organizacji czy małego koła naukowego, zawsze możesz napisać do nas i przedstawić nam swoją propozycję współpracy lub po prostu zaoferować chęć do wspólnego działania! Co jesteśmy w stanie zapewnić Tobie i Twojej organizacji?

  • Zorganizujemy i poprowadzimy darmowy integracyjny PubQuiz dla Twojej organizacji. Pomożemy znaleźć najlepsze miejsce w mieście na wewnętrzną integrację Samorządu Studenckiego czy Organizacji Uczelnianej.
  • Wzbogacimy wydarzenie organizowane przez Was poprzez PubQuiz dla uczestników eventu.
  • Możemy pomóc zorganizować i przeprowadzić PubQuiz studenci kontra wykładowcy, np. w ramach zabawy na Juwenaliach.
  • Dostarczymy niezbędne materiały do organizacji PubQuizu na wyjeździe adaptacyjnym lub integracyjnym.
  • Będziemy razem współtworzyć projekty tworzone z myślą o studentach (Ogólnopolska Liga Uniwersytecka) oraz wzajemnie się promować w Social Mediach.

Przykłady naszych działań ze studentami

PubQuiz na Adapciaku UEW

PubQuiz Dni adaptacyjne UEW
logo samorządu uniwersytetu ekonomicznego we wrocławiu

Natalia Grodzka, Samorząd UEW

3 Września 2022, podczas obozu Adapciak, dzięki współpracy z PubQuizem, przeprowadziliśmy event dla naszych pierwszorocznych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Uczestnicy mogli zmierzyć się z pytaniami na różnym poziomie trudności, które były przygotowane przez firmę. Taka forma spędzenia czasu wolnego przypadła do gustu Adapciakom i na pewno zintegrowali się podczas tej rywalizacji.

Z pewnością, dzięki wręczonym voucherom, odwiedzą wybrany przez siebie lokal i prywatnie zmierzą się w kolejnej grze PubQuiz.

PubQuiz Wielka Draka dla Dzieciaka

pubquiz wielka draka dla dzieciaka quiz charytatywny

Na początku 2022 zorganizowaliśmy z organizatorami akcji Wielka Draka Dla Dzieciaka  charytatywny PubQuiz, który przyciągnął ponad 20 drużyn do jednego z lokali we Wrocławiu.

W ramach akcji gracze mogli wesprzeć leczenie małej Lenki, a przy okazji świetnie się bawić na PubQuizie. To była kolejna edycja charytatywnego eventu w ramach akcji Wielka Draka Dla Dzieciaka, który od kilku lat wspieramy.

Przy współorganizacji tego charytatywnego wydarzenia współpracujemy z wieloma organizacjami studenckimi. Wspólnymi siłami łączymy pomaganie innym z dobrą zabawą!

pubquiz dla studentów
studenci na pubquizie uew adapciak
wielka draka dla dzieciaka pubquiz we wrocławiu
wielka draka dla dzieciaka quiz we wrocławiu

Nawiąż z nami współpracę już teraz!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z PubQuizem i chciałbyś omówić jej szczegóły, skorzystaj z podanego niżej formularza kontaktowego. Możesz również skontaktować się bezpośrednio pisząc pod adres patryk.lewy@pubquiz.pl