Poznaj nas bliżej

Historia PubQuizu

Organizatorem PubQuizów jest firma New Entertainment. Pierwszy quiz odbył się w 2010 roku w Bydgoszczy. Po tym jak spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem tego typu rozgrywką, rozszerzyliśmy działalność na inne miasta. W 2011 roku uzyskaliśmy pozytywną interpretację od Ministerstwa Finansów dotyczącą konkursów wiedzowych, co pozwoliło na urozmaicenie nagród w rozgrywkach. W ciągu kolejnych lat działalności otrzymaliśmy liczne dotacje, takie jak „Voucher Badawczy” oraz „Bon na innowacje”. W 2015 roku pula nagród w naszych Quizach przekroczyła 1 000 000 zł.

new-enterteinment
pubquiz-onsa

PubQuiz obecnie

W 2018 roku quizy rozgrywamy w ponad 90 lokalach w ponad 30 miastach. W ciągu roku na quizach pada ponad 150 tysięcy pytań z różnorodnych dziedzin. Organizujemy także Ogólnopolską Ligę PubQuiz, w której pula nagród dla zwycięzców wynosi ponad 10.000zł.

Zajmujemy się także organizacją quizów firmowych i dla osób prywatnych, którzy chcą zaanimować czas dla grupy osób w niestandardowy sposób. Współpracujemy również z największymi – między innymi z grupą Eurocash, Carlsberg czy McKinsey.

Nasz zespół

A kto za tym stoi? Zgrany zespół młodych ludzi, dla których quizy stały się nieodłączną częścią życia. Chcemy, aby każdego dnia uczestnicy naszych quizów zdobywali nową wiedzę, rozwijali się w różnorodnych dziedzinach, a przy tym świetnie się bawili i wygrywali różnorodne nagrody. Sami również od tego zaczynaliśmy!

Tomek

CEO

Damian

Menadżer regionalny

Adrian

Menadżer regionalny

Michał

Pytania

Mateusz

Liga / Pytania

Karol

Marketing

Kasia

Marketing

Kasia

Quizshow

W każdym z quizowych miast współpracujemy także z doświadczonymi prowadzącymi, których zaangażowanie i pozytywne nastawienie potrafi zarazić optymizmem wielu graczy. Każdy z nich kocha to co robi, a prowadzenie dla Was wieczornych quizów to idealny sposób na połączenie pracy z przyjemnością 🙂

Jolanta

Julia

Krzysztof

Martyna

Milena

Przemek

Tomek

Ola

Dawid

Marek

Stanisław

Karolina

Grzegorz

Adrian

Damian

Marta

Karolina

Tomek

Dawid

Kacper

Marcin

Igor

Tomek

Kamil

Agata

Joanna

Sebastian

Agata R.

To możesz być Ty!

Chcesz do nas dołączyć? Nie krępuj się i pisz do nas – cały czas szukamy prowadzących do naszych miast partnerskich. Jak najszybciej zajrzyj na podstronę rekrutacji 🙂